Aktuality

Aktuality

Krizový štáb rozhodne o podobě provozu magistrátu

23.03.2020
Krizový štáb ORP Olomouc bude zítra, tedy v úterý 24. března, rozhodovat o případném pokračování uzavření Magistrátu města Olomouce a jeho délce. Krizový štáb bude také rozhodovat o způsobu vyřizování neodbytných záležitostí.

Ministerstvo radí, jak správně používat ochranné roušky

23.03.2020
Na základě pokynů Světové zdravotnické organizace zveřejnilo Ministerstvo zdravotnictví ČR pokyny, jak se chovat v době ohrožení novým typem koronaviru. Smyslem těchto kroků je minimalizovat riziko nákazy a zpomalení šíření viru.

Nakládejte bezpečně s kontaminovaným odpadem

20.03.2020
Olomoucký krizový štáb nařizuje osobám s prokázaným onemocněním COVID-19 a osobám v karanténě dodržovat postup stanovený Státním zdravotním ústavem ohledně likvidace kontaminovaného odpadu.

KrajPomaha.cz

20.03.2020
Krajský úřad Olomouckého kraje zřídil speciální internetové stránky www.krajpomaha.cz. Jedná se o zdroj oficiálních informací o nákaze COVID-19 v Olomouckém kraji. Stránky jsou průběžně aktualizovány.

Od 12:00 všude pouze s rouškou

18.03.2020
Od pravého poledne dnes vstupuje v platnost nařízení hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka o nutnosti používání roušek ve veřejném prostoru. Rozhodnutí hejtmana platí do odvolání nebo po dobu trvání krizového stavu.
© statutární město Olomouc | prohlášení o přístupnosti a cookies | ochrana osobních údajů | webmaster